Barierki ochronne

Bariera przeszkodowa typ U

Bariera ochronna o wys. 0,45m i rozstawie 0,65m (na życzenie klienta barierki wykonywane są w innych rozmiarach). Wykonana z rury fi. 60mm. Zabezpieczona przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe. Dodatkowo na życzenie klienta malujemy proszkowo na wybrany kolor RAL lub oklejamy folią odblaskową.

bariera bariera bariera

Bariera rowerowa

Bariera ochronna wykonana z rury fi. 48mmlub fi.60mm o rozmiarze dostosowanym do potrzeb klienta.
Konstrukcja ocynkowana ogniowo, na życzenie klienta malowana proszkowo na wybrany kolor RAL.

bariera bariera bariera

Bariera szkolna

Bariera typu szkolnego o długości przęsła 1,75m i wysokości 1,1m, wypełniona rurkami fi.26mm i fi.15mm, zamontowana na słupkach stalowych fi.50-55mm i przykręcana do nich za pomocą śrub. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynk ogniowy. Na życzenie klienta malowana na wybrany kolor RAL.
Występuje w wersji standardowej oraz z elementami ozdobnymi.

bariera bariera

Bariera przystankowa

Bariera typu przystankowego wykonana z profilu stalowego o przekroju prostokątnym 40x20mm i kwadratowego 25x25mm. Przęsło o długości 3m wypełnione płaskownikiem 25x6mm, przykręcane do słupków stalowych o przekroju kwadratowym 45x45mm. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynk ogniowy.
Występuje w wersji standardowej oraz z elementami ozdobnymi.

bariera bariera

Bariera siatkowa U-12a

Bariera siatkowa składa się z ramy stalowej wykonanej z kątowników 45x45mm w której zamocowana jest siatka ocynkowana z drutu fi.3mm lub fi.5mm o oczkach 50x50mm. Rama zamocowana jest na słupkach wykonanych z rury fi. 60mm.
Na życzenie klienta bariera jest malowana na dowolny kolor RAL

bariera bariera

Bariera ochronna typ "Citi"

Barierka ochronna wykonana jest ze słupków fi.76mm typu "Citi" oraz poręczy poziomych z rur fi.50mm. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie.
Na życzenie klienta malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

bariera

Bariera łańcuchowa U-12b

Bariera łańcuchowa U-12b składa się ze słupków stalowych wykonanych z rury o śr. fi.60mm połączonych jednym lub dwoma rzędami łaocucha. Słupki są od góry zaślepione co chroni je przed dostawaniem się wody.
Słupki występują w dwóch wariantach: kotwione w gruncie lub przykręcane do podłoża. Łaocuch ocynkowany złożony z ogniw wykonanych z drutu fi.5-6mm.
Na życzenie klienta malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

bariera bariera

Bariera rurowa typ Podwale

Bariera rurowa ochronna wykonana z rur stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe.
Bariera charakterystyczna dla ok. Starego Miasta we Wrocławiu.
Na życzenie klienta malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

bariera bariera

Bariera ochronna typ ul. Sądowa

Bariera ochronna wykonana z kształtowników 40x25mm (poz.1), 30x30mm (poz.2), 60x40mm (poz.3), z dolnym przeciągiem z płaskownika 30x3mm (poz.4). Bariera zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Bariera charakterystyczna dla ok. Starego Miasta we Wrocławiu. Na życzenie klienta malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

bariera bariera

Bariera ochronna typ ul. Św. Jadwigi

Bariera ochronna wykonana z rur stalowych fi. 48mm (poz.1) i fi. 33mm (poz.2), z przeciągiem dolnym i górnym z płaskownika 40x5mm (poz.3) oraz elementami ozdobnymi z pręta kwadratowego 14x14mm. Bariera zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Na życzenie klienta malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

bariera bariera

Bariera trawnikowa staromiejska

Bariera trawnikowa składa się ze słupków żeliwnych typu staromiejskiego połączonych ze sobą za pomocą płaskownika 50x10mm. Całośd pomalowana na kolor czarny.

bariera bariera

Bariera ochronna U-11a

Bariera ochronna U-11a wykonana jest z rury stalowej fi.60mm (górny pochwyt), rury fi.48mm (dolny pochwyt) oraz wypełniona w środku szczeblinkami z rury stalowej fi.26mm. Odstęp pomiędzy szczeblinkami nie przekracza 14cm. Całośd zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Na życzenie klienta malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

bariera bariera